Regiunea Sud

Răzvan Gherghe

Director Zonal

Tel.: 0731 791 096
E-mail: razvan.gherghe@bayer.com

Ionuț Gașpar(GR, TR)

Tel.: 0726 377 915
E-mail: ionut.gaspar@bayer.com

Traian Matei (TR)

Tel.: 0749 048 152
E-mail: traian.matei@bayer.com

Ana Maria Balcă (CT)

Tel.: 0730 710 374
E-mail: ana.maria.balca@bayer.com

Andrei Zaharia (IL, CL)

Tel.: 0732 013 542
E-mail: andrei.zaharia@bayer.com

Daniela Oancea Gheorghiu (IL)

Tel.: 0724 244 325
E-mail: daniela.oancea@bayer.com

Adrian Tudorache (CL)

Tel.: 0735 504 862
E-mail: adrian.tudorache@bayer.com

Cătălina Drăcilă (TR)

Tel.: 0735 504 865
E-mail: catalina.lupu@bayer.com

Cătălin Florea (GR, București)

Tel.: 0730 712 979
E-mail: catalin.florea@bayer.com

George Popescu (IF, PH, București)

Tel.: 0722 699 107
E-mail: george.popescu@bayer.com

Sorin Mărmureanu

Horticonect

Tel.: 0737 527 127
E-mail: sorin.marmureanu.ext@bayer.com

Robert Chiriță (CL)

Tel.: 0722 185 607
E-mail: robert.chirita@bayer.com

Alexandru Bucurică (IL)

Tel.: +40 766 555 917
E-mail: alexandru.bucurica@bayer.com

Regiunea Vest

Daniel Grosz

Director Zonal

Tel.: 0724 544 586
E-mail: daniel.grosz@bayer.com

Marin Maftei (AR, HD, TM)

Tel.:0732 672 699
E-mail: marin.maftei@bayer.com

Dușan Belin (AR, TM)

Tel.: 0759 044 821
E-mail: dusan.belin@bayer.com

Daniel Cristea (BH)

Tel.: 0733 684 057
E-mail: daniel.cristea@bayer.com

Ionel Tilineac (AR)

Tel.0737 067 831
E-mail: ionel.tilineac@bayer.com

Cosmin Dragoș

Tel.0749 024 635
E-mail: cosmin.dragos@bayer.com

Alin Sebastian Jivan (TM)

Tel.0751 044 515
E-mail: Alin-sebastian.jivan@bayer.com

George Pandor (AR, TM)

Tel.0731 042 049
E-mail: george.pandor@bayer.com

Corina Răducan (AR, TM)

Tel.0733 932 838
E-mail: corina.raducan@bayer.com

Florin Borca

Horticonect

Tel.0733 772 453
E-mail: florin.borca.ext@bayer.com

Jozsef-Zsolt Veres (BH)

Horticonect

Tel.+40 729 995 998
E-mail: jozsef-zsolt.veres.ext@bayer.com

Ioan Macra (TM, CS)

Horticonect

Tel.+40 758 239 148
E-mail: ioan.macra@bayer.com

Regiunea Transilvania

Marius Ilie Vâjdea (AB)

Tel.: 0733 109 528
E-mail: ilie.vajdea@bayer.com

Ivan Vitos (CV, HR)

Tel.: 0732 017 722
E-mail: ivan.vitos@bayer.com

Ciprian Checicheș (MM, SJ, SM)

Tel.: 0733 501 185
E-mail: ciprian.checiches.ext@bayer.com

Remus Negru (SM)

Tel.: 0726 266 784
E-mail: remus.negru@bayer.com

Claudiu Şerban (BV, SB)

Tel.: 0735 504 860
E-mail: claudiu.serban@bayer.com

Lucian Socaciu (MS)

Tel.: 0731 036 391
E-mail: lucian-gabriel.socaciu@bayer.com 

Vasile Florea

Sales support

Tel.: 0749 015 668
E-mail: vasile.florea@bayer.com

Pop Sergiu Rudolf

Horticonect

Tel.: 0732 673 021
E-mail: sergiu.pop.ext@bayer.com

Regiunea Sud-Vest

Nicolae Gheorghiu

Director Zonal

Tel.: 0726 123 320
E-mail: nicolae.gheorghiu@bayer.com

Marian Pârvan (DJ)

Tel.:  0732 018 944
E-mail: marian.pirvan@bayer.com

Laurențiu Băloniu (OT)

Tel.: 0725 827 717
E-mail: laurentiu.baloniu1@bayer.com

Dănuț Știrbu (AG, OT)

Tel.: 0737 837 760
E-mail: danut.stirbu@bayer.com

Gabi Buță (DJ, MH)

Tel.: 0731 042 048
E-mail: gabriel.buta@bayer.com

Hermina Fota (DJ)

Tel.:  0731 494 231
E-mail: fota.hermina@bayer.com

Dan Stroe (AG, DB)

Tel.: 0723 801 427
E-mail: dan-mihai.stroe@bayer.com

Regiunea Moldova

Marian Voicu

Director Zonal

Tel.: 0731 465 893
E-mail: marian.voicu@bayer.com

Dorin Vîrnă (BT, IS, SV)

Tel.: 0725 167 442
E-mail: dorin.virna@bayer.com

Alin Rotaru (BC, IS, VS)

Tel.: 0749 013 990
E-mail: alin.rotaru@bayer.com

Georgiana Burlacu (IS, VS)

Tel.: 0731 042 035
E-mail: georgiana.burlacu@bayer.com 

Marius Mancea (BT, IS, SV)

Tel.: 0727 734 766
E-mail: marius.mancea@bayer.com

Silviu Vlaicu (NT, BC)

Tel.: 0749 032 614
E-mail: silviu.vlaicu@bayer.com

Cristina Ditot

Horticonect

Tel.: 0733 772 509
E-mail: cristina.ditot.ext@bayer.com

Regiunea Sud-Est

Frideric Salmen

Director Zonal

Tel.: 0731 339 158
E-mail: frideric.salmen@bayer.com

Nicu Năstase (BR, BZ)

Tel.: 0722 677 364
E-mail: nicu.nastase@bayer.com

Mihail Mihălceanu (TL)

Tel.:  0732 016 545
E-mail: mihail.mihalceanu@bayer.com

Veronica Chetrea (GL, VN)

Tel.: 0723 618 047
E-mail: veronica.chetrea@bayer.com

Daniela Tunaru (BZ)

Tel.: 0726 326 728
E-mail: daniela.tunaru@bayer.com

Ştefan Croitoru (BR, GL)

Tel.: +40 731 977 230
E-mail: stefan.croitoru@bayer.com

Alin Radu (BR)

Tel.: 0731 977 231
E-mail: Alin Radu (BR) alin.radu@bayer.com

Gabriel Istrătoiu

Sales support

Tel.: 0749 037 4565
E-mail: gabriel.istratoiu.ext@bayer.com

Silviu Ioniță (GL)

Tel.: : +40 746 254 842
E-mail: silviu.ionita@bayer.com

Key account

Gabriel Moiceanu

Tel.: 0731 242 504
E-mail: gabriel.moiceanu@bayer.com

Dorin Jurca

Tel.: 0724 011 982
E-mail: dorin.jurca@bayer.com

Doru Cimpoca

MANAGER CULTURI CEREALE PĂIOASE

Tel.: +40 727 810 512
E-mail: doru.cimpoca@bayer.com

Despina Leveanu

MANAGER CULTURI RAPIȚĂ, SFECLĂ PENTRU ZAHĂR, FLOAREA-SOARELUI ȘI SOIA

Tel.:  +40 742 100 859
E-mail: despina.leveanu@bayer.com

Ioan Coste

MANAGER CULTURĂ DE PORUMB

Tel.:  +40 726 352 362
E-mail: ioan.coste@bayer.com

Sorin Laurențiu Petrache

MANAGER CULTURI HORTICOLE - POMI, VIȚĂ DE VIE, CARTOF, LEGUME

Tel.:  +40 723 282 155
E-mail: sorin.petrache@bayer.com

Climate FieldView™

Narcis Brinzariu (Moldova; Sud-Est)

Tel.: +40 746 236 581
E-mail: narcis.brinzariu.ext@bayer.com

Daniel Benchea-Joca (Moldova; Sud-Est)

Tel.: +40 743 288 561
E-mail: daniel.benchea-joca.ext@bayer.com

Fabian Badescu (Vest; Transilvania)

Tel.: +40 731 977 201
E-mail: fabian.badescu@bayer.com

Drepturi de autor © Bayer AG